5 Mayıs 2015 Salı

Youtube & Wordpressİki yılı aşkın süredir edindiğim bilgileri , yaptığım uygulamaları kodları ile birlikte buradan yayınlamaya gayret ettim. Amacım benim öğrenirken sıkıntısını çektiğim işlerin nasıl yapılabileceğini paylaşarak aynı işlerle uğraşan kişilere faydalı olabilmekti. Verilerden anladığım kadarıyla iyi kötü birilerine katkıda bulunabilmişim. Bundan sonrada öğrendiğim yeni bilgileri , yaptığım uygulamaları yine buradan paylaşamaya devam edeceğim.

Tabi ki bu geçen zaman içerisinde yaptığım veya aktarmak istediğim bilgileri yazılarla aktarmak sıkıntı olmaya başladı. Yazdığım her bir yazı için uygulamaya ayırdığım vakit hariç en az bir saat zaman harcıyorum. Kısacası yazı yazmak zor bir iş , inanmayan oturup deneyebilir: ) Sayfalarca sürecek bir yazıyı 5-10 dakikalık bir video ile çok rahat karşıdakine aktarabiliriz diye düşünüyorum. Bu amaçla bir youtube kanalı açtım.

Aynı şekilde bir süredir yazılımcılık üzerine veya çeşitli alanlarda içimden geldiği gibi yazılar yazmak istiyordum. Bu blogun içeriğine ve yapısına uygun olmadığı için yeni bir blog hesabı oluşturdum. Bu yeni blogta daha çok kişisel görüşlerim , eleştirilerim vb. içerikli yazılar yazmayı hedefliyorum. İçerik olarak okuyan kişiye bilgi katacak şekilde yazılar yazmaya çabalıyorum.

Kısacası arkadaşlar 2 yeni hesap oluşturdum(Youtube & Wordpress) ve bu blogta dahil 3 kanal üzerinden elimden geldiğince bire şeyler paylaşamaya devam edeceğim. Sizleri de yeni kanallarıma beklerim! Kanal adreslerime aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz;

Youtube Kanalım

Wordpress Bloğum

0 yorum:

Yorum Gönder